°C
En Düşük °C
En Yüksek °C
Karakter Boyutu :
Alanya'da iki genç kız kayıp

Alanya'da iki genç kız kayıp

26 Nisan 2011 11:08 SalıAlanya İlçesi'nde 2 genç kızdan 4 gündür haber alınamıyor. Polis ve aileleri, kayıp kızların bulunması için seferber oldu.

Geçen yıl yarı tatilinden sonra öğrenim gördüğü Alanya Kız Meslek Lisesi'nden ayrılan 16 yaşındaki Cennet Karabaş, 4 gün önce ailesine "İnternet kafeye gidiyorum" diyerek evden ayrıldı.

Psikolojik sorunları bulunan kızlarından 4 günden bu yana haber alamadıklarını belirten baba Ali ihsan Karabaş, "Ailesi olarak bizim bilmediğimiz bir erkek arkadaşı olduğunu öğrendik. Polis yaptığı araştırmada erkek arkadaşıyla olmadığını belirledi. Kızımın hayatından endişe ediyorum. Daha önce de bir gece eve gelmemişti fakat aradan geçen 4 güne rağmen kızımdan haber alamıyorum. Kızımı görenler 0544 788 05 88 numaralı telefona ya da polise bildirsin" diye konuştu.

Diğer yandan, lise öğrencisi 16 yaşındaki Başak Yılmaz da 4 gün önce çarşıya gideceğini söyleyerek evden ayrıldı. O günden bu yana eve dönmeyen Yılmaz'ın bulunması için polise başvuran anne Fadime Şimşek, kızının hayatından endişe ettiğini söyledi.

Bu elma her derde deva!
Bu haber toplam (2141) defa okunmuştur.

ETİKETLER

alanya - antalya - kayıp

ANTALYA / ALANYA - HABERLERİ